Floks

ir izturīgs mēbeļaudums ar poliestera un kokvilnas pamatni (parasti 35% kokvilnas un 65% sintētikas). Tam ir samtaina virsma. Šis audums atbilst visām mēbeļauduma prasībām. Floks neizbalē saulē, neburzās, ir viegli tīrāmi ar neitrālajiem tīrīšanas līdzekļiem, neuzsūc ūdeni un smakas.


Žakkardu

vēl sauc par mākslīgu zīdu. Audums sastāv no 50% kokvilnas un 50% sintētikas. Vairakas birstes kustās dažādos virzienos, šādi veidojot neatkārtojamu zīmējumu. Ļoti izturīgs un beizs audums.


Šenils

mīksts audums ar īsu uzkārsumu. Tā sastāvā ir gan dabiskas, gan sintētiskas vielas (50% kokvilna, 50% sintētika). Šenils ir ļoti izturīgs un biezs audums. Šī veida audumu galvenās raksturīgās iezīmes ir spilgtas piesātinātas krāsas, izturība pret izbalēšanu. Izturību audumumam piešķir sintētiskās vielas, bet līdzību gobelēnam- dabiskas vielas. Tas ir „elpojoss” audums.


Nubuks

mākslīga āda, kura ir manāmi lētāka par dabīgu ādu. Veiksmīga adas imitācija, viegli kopjama.


Mikrofibra

(mikrovelūrs). Šis populārs apvalka audums ir mēbeļu ražotaju iecienītakais apvalks. Audums neuzsūc ūdeni un tas ir gaisa caurlaidīgs. Pareizi kopjot šo audumu, tas saglabā samtainu virsmu ilgus gadus. Audums ir jākopj, tīrot ar putekļusūcēju, ka arī ar mīkstru birsti un ūdeni. Viegli kopjamais audumus, neizbalē.


Dabīgā āda

tas ir dabisks elpojošs produkts, kurš viegli pielāgojas temperatūras režīmiem, kas ļauj justries komfortabli jebkuros laika apstākļos. Āda nav pakļaujama laikam, tā nenoveco un nezaudē savu aktualitāti. Laikam ejot, ta kļūst tikai vērtīgāka.


Alkantara

jaunākās paaudzes apvalka audums. Audumus ir ļoti izturīgs, viegli kopjams, izturīgs pret ārējiem apstākļiem.Taustot,šis samtains audums ir patīkams un liekas naturāls, tomēr tā ir mākslīga zamšāda. Alkantara ir populārs audums, jo tas ir izmantojams ne tikai mēbeļu, bet arī autosalonu apdarei. Tas nav tik slidens ka autoāda, tas nekarst siltā laikā, neizbālē saules staru iedarbībvas rezultātā. Audums ir viegli kopjams- gan ar birsti un parastu ūdeni, gai ar parastajiem mazgāšanas līdzekļiem.